12 вер. 2023

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ Використання традиційних та інноваційних технологій у національно-патріотичному вихованні дошкільника.

В основі патріотичного виховання лежить формування національно свідомого громадянина, патріота, тобто людини, якій притаманні особистісні якості й риси характеру, світогляд та спосіб мислення, почуття, вчинки та поведінка, спрямовані на саморозвиток демократичного громадянського суспільства в Україні. Щоб досягти цієї мети, виховувати патріотів слід вже з дошкільного віку.
11 вер. 2023

БЕЗПЕКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ "Про безпеку треба знати, про безпеку треба дбати!"

Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів дошкільної освіти є забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, які на сьогодні страждають від російської воєнної агресії. А життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність людства.
8 вер. 2023

Щоб діти не залипали в ґаджетах. Практичні поради

Якщо батьки уявляють собі, що дитина, яка має доступ до компа, планшета чи телефона, в якийсь один прекрасний день погодиться менше грати і більше читати, то вони дуже помиляються. Щоби ввести альтернативу ґаджету, потрібен час. І в цей період батькам доведеться робити це щось альтернативне разом із дитиною.
6 вер. 2023

Правила безпеки: учимо дітей, не лякаючи їх

Поради та правила для дітей, як безпечно поводитись із незнайомими та знайомими людьми
5 вер. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за серпень 2023

4 вер. 2023

Перші заняття у підземці: харківські школярі почали навчання у метро

1 вер. 2023

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань

1 вер. 2023

Вітання начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року

31 серп. 2023

Щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2023/2024 навчальному році

30 серп. 2023

Засідання спільного районного методичного об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти

Основну увагу було приділено проблемі надання психологічної та соціальної підтримки дітям і дорослим в умовах воєнного часу та ролі фахівців психологічної служби у збереженні ментального здоров'я усіх учасників освітнього процесу.