Психологічна служба закладу

ПОНЕДІЛОК - 12.00 - 13.00

СЕРЕДА - 15.00 - 18.00

ПЯТНИЦЯ - 12.00 - 13.00

ПРИЙОМ У КОНСУЛЬТАТИВНОМУ ПУНКТІ "ЗДОРОВА РОДИНА"

І середа щомісяця - 14.00 - 16.00

Головною метою роботи психологічної служби в 2019 – 2020 навчальному році є:

- психологічний супровід процесу адаптації дітей до умов дошкільного закладу;

- корекційно–розвиваюча (відновлювальна) робота з дітьми пільгового контингенту;

- корекційно–розвиваюча (відновлювальна) робота з майбутніми першокласниками;

- психологічна просвіта батьків та вихователів;

- психологічна допомога сім’ям пільгового контингенту та сім’ям, які виховують дітей з особливими освітніми потребами;

- проведення психологічних консультацій батьків з метою формування доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя дорослих і дітей;

- допомога у створенні психологічно стабільного клімату в педагогічному колективі ДНЗ і безпосередньо в дитячих групах.

Головними завданнями роботи психологічної служби на 2019 – 2020 навчальний рік є:

1. Психологічна допомога малюкам, які вперше прибули до дитячого садка, у адаптації до нового середовища та їх батькам.

2. Виявлення інтелектуальної готовності старших дошкільників до навчання у школі, соціальних умінь та комунікативних навичок.

3. Допомога батькам у вирішенні проблем розвитку і виховання малюків.

4. Допомога вихователям у налагодженні довірливих відносин з батьками.

5. Охорона психічного та фізичного здоров’я дітей, співробітництво з медперсоналом, батьками, педагогами.

6. Психологічний супровід вихователів щодо психопрофілактики синдрому "емоційного вигорання" педпрацівників.

7. Запобігання насиллю над дітьми.