Інформація для батьків

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Увага!  У разі  корупційного правопорушення ви можете написати листа  [email protected]  -  цілодобово, або звернутись за телефоном 057-725-24-84 у понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:45.

Інформація щодо профілактики та недопущення розповсюдження захворювань, спичинених коронавірусом

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у м. Харкові з 5 квітня 2018 року впроваджується модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».
Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено ЧЕРКАШИНА ДАНИЛА МИХАЙЛОВИЧА, інспектора відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції. Лейтенант поліції, КАЛОЯНЦ ДЖАМІЛЮ АРІФІВНУ, інспектора відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції. Старший лейтенант поліції.

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя і здоров'я дітей, а також захисту прав та  інтересів дитини, Ви можете звернутися до громадського інспектора  із захисту прав дитини  Шах Марини Олександрівни (практичний психолог)

Шановні батьки!

До Вашої уваги номера телефонів організацій, що надають  кваліфіковану допомогу щодо захисту прав дітей.

Телефони довіри

До уваги батьків!

з 01.01.2017 року послуги КП "Муніципальна охорона" ( спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації) оплачується за рахунок міського бюджету