Консультативний пункт

ГРАФІК РОБОТИ КОНСУЛЬТАТИВНОГО ЦЕНТРУ "ЗДОРОВА РОДИНА"

ТА СКЛАД ЗАЛУЧЕНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Прізвище, посада

консультанта

Розподіл  обов язків.

Напрямок консультативної діяльності

Режим роботи

1.

В.о.завідувача

Замліла Т.Д.

Створення матеріально- технічної бази, кадрове забезпечення, дотримання графіка роботи спеціалістами- консультантами,  контроль за  якістю  консалтінгових послуг

2.

Вихователь-методист

Свинаренко М.С.

Методичний супровід роботи спеціалістів, планування , організація лекцій, семінарів, методичні рекомендації  батькам .

15.00-16.00

3.

Педагоги- консультанти (вихователі старших груп, керівники музичні, інструктор з фізвиховання)

Підготовка дітей до школи, знайомство з вимогами програми «Дитина», "Впевнений старт", фізична готовність дітей  до школи, рекомендації щодо  організації дозвілля дітей, розвиток творчих та інтелектуальних  здібностей дітей.

13.00 –14 .00

4.

Кіріченко І.А.

Обстеження дітей, психологічна допомога, індивідуальне консультування батьків. Консультативна допомога батькам у медично-оздоровчих питаннях.

15.00-18.00

5.

Вчитель-логопед:

Замліла Т.Д.

Астапова Ю.І.

Веремеєнко І.В.

Черняк В.А.

Індивідуальне консультування дітей: обстеження, рекомендації батькам щодо порушень мовного розвитку

П’ятниця

11.00-13.00