17 жовт. 2023

У Харкові створили новий портал «1562»

16 жовт. 2023

16 жовтня - Всесвітній день хліба

З ініціативи Міжнародного об’єднання пекарів і кондитерів у 2006 році календарі багатьох країн світу збагатились ще на одну визначну подію – Всесвітній день хліба. Відтоді її відзначають щорічно 16 жовтня, адже ця дата присвячена ще двом важливим заходам: у 1945 р. ООН створила Продовольчу і сільськогосподарську організацію (ФАО), а з 1979 р. відзначається Всесвітній день продовольства. ФАО займається розв'язанням проблем голоду та розвитком світового сільського господарства.
13 жовт. 2023

УВАГА! КОНКУРС!

Конкурс для дошкільнят від Національного банку України!
12 жовт. 2023

В Україні триває місяць кібербезпеки

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 248 Харківської міської ради" Логотип Київський район. Дитячий садок № 248 Головна Фотогалерея Електронна реєстрація дітей до ЗДО Вакансії Зворотній зв'язок Віртуальна екскурсія закладом Головна » Новини » В Україні триває місяць к Логін Пароль Запам'ятати на цьому комп'ютеріЗабули пароль? Реєстрація Карта сайту Наш садочок Управлінська діяльність Запобігання та профілактика корупційних правопорушень Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти Внутнішня система забезпечення якості освіти у ЗДО Підтримка дошкільнят в умовах воєнного стану Освітній процес Національно-патріотичне виховання Психологічна служба закладу освіти Профілактика булінгу Пам'ятки та поради Інформація для батьків Батьківська рада Лікар радить, консультує, інформує Профілактика короновірусної хвороби (COVID-19) Організація харчування Програма "Шкільний офіцер поліції" Підготовка закладу до нового навчального року за кошти бюджету В Україні триває місяць кібербезпеки
11 жовт. 2023

Центр громадського здоров’я МОЗ України інформує!!!

З метою популяризації здорового харчування, ознайомтеся з інформаційними матеріалами до всесвітнього дня серця»
10 жовт. 2023

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я

Всесвітній день психічного здоров'я відзначається у світі з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров'я (World Federation for Mental Health), з метою підвищення інформованості населення щодо проблем психічного здоров'я і способів його зміцнення, а також профілактики і лікування психічних розладів.
9 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності 2023 відбудеться!

Відбудеться 27 жовтня — в День української писемності та мови.
6 жовт. 2023

Консультація для батьків

Як допомогти дітям здружитися і почуватися безпечніше?
5 жовт. 2023

Протягом жовтня запрошуємо освітян та вихованців з батьками долучитись до різноманітних заходів ЖОВТНЯ!

4 жовт. 2023

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку

В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.