29 вер. 2023

29 вересня міжнародний День Серця

Всесвітній день серця - відзначається за ініціативи Всесвітньої федерації (WHF) серця та при підтримці Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO) щорічно 29 вересня. Серце - єдиний орган, який можна чути та відчувати. Це перша та остання ознака життя. Це те що об’єднує всіх людей на планеті. Мета Дня серця - привернути увагу людей до серцево-судинних захворювань та взагалі проблемам зі здоров’ям. Цей день присвячено підвищенню обізнаності про захворювання серця, різних профілактичних заходів і змін способу життя.
26 вер. 2023

Міністерство освіти і науки України запрошує працівників сфери освіти відсвяткувати День дошкілля 2023

27 вересня 2023 року, о 13.00, в режимі онлайн буде проведено трансляцію заходу на офіційному каналі Youtube та сторінці Facebook Міністерства освіти і науки України
25 вер. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!! ДІЯЛЬНІСТЬ THE LEGO FOUNDATION У ДОШКІЛЛІ УКРАЇНИ

ПАРЦІАЛЬНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДИТИНИ ВІД 2 ДО 6 РОКІВ ЧЕРЕЗ ГРУ «ТВОРЦІ МАЙБУТНЬОГО». МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
24 вер. 2023

Вітання з Днем дошкілля начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої 24 вер. 2023

Щорічно, в кінці вересня, працівники дошкільної освіти отримують вітання, побажання та слова вдячності за свою відповідальну, цікаву й необхідну працю.
24 вер. 2023

Всеукраїнський день дошкілля

«Є професія у світі — серце віддавати дітям!»
21 вер. 2023

21 вересня — Міжнародний день миру

Це свято присвячено зміцненню ідеалів миру як усередині держав і народів, так і між ними. Це день припинення вогню і відмови від насильства, осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом діяльності щодо його досягнення. Діти прагнуть миру на Землі. Два слова-мир і війна... Такі короткі за кількістю літер, та дуже великі за змістом. Коли ми вимовляємо слово мир, перед нами постає квітуча різними кольорами веселка, усміхнена мати, радісні та мрійливі діти. Наша мрія та мрія наших дітей - щоб ніколи не було війни, а усі жили в мирі та злагоді.
20 вер. 2023

Фестиваль «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

З 18 вересня розпочинається II (фінальний) етап Фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту»
18 вер. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Запрошуємо до участі у VII Всеукраїнській акції "Подарунок для пухнастого" з 11 вересня 2023 року по 6 травня 2024 року
15 вер. 2023

В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
13 вер. 2023

КОРИСНІ ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ ДОШКІЛЬНИКА!

Дуже часто мами, займаючись з дитиною малюванням, ліпленням або іншими видами творчої діяльності, стикаються з деякими проблемами. Малюки або тягнуть все до рота, не виконуючи очікуваних дій з фарбами або олівцями; їм швидко набридає; вони взагалі не бажають слухати вказівок мами, а роблять все по-своєму; або взагалі відмовляються від занять… Що ж не так роблять батьки, займаючись з дитиною?