11 жовт. 2023

Центр громадського здоров’я МОЗ України інформує!!!

З метою популяризації здорового харчування, ознайомтеся з інформаційними матеріалами до всесвітнього дня серця»
10 жовт. 2023

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я

Всесвітній день психічного здоров'я відзначається у світі з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров'я (World Federation for Mental Health), з метою підвищення інформованості населення щодо проблем психічного здоров'я і способів його зміцнення, а також профілактики і лікування психічних розладів.
9 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності 2023 відбудеться!

Відбудеться 27 жовтня — в День української писемності та мови.
6 жовт. 2023

Консультація для батьків

Як допомогти дітям здружитися і почуватися безпечніше?
5 жовт. 2023

Протягом жовтня запрошуємо освітян та вихованців з батьками долучитись до різноманітних заходів ЖОВТНЯ!

4 жовт. 2023

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку

В Україні створили мотиваційні освітні ролики “Мінна безпека. Важливо знати кожному!”, які покликані підвищити обізнаність дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.
3 жовт. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області за вересень 2023

3 жовт. 2023

Як говорити з дітьми про правила мінної безпеки?

1 жовт. 2023

Звернення начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої

З нагоди Дня працівників освіти!
1 жовт. 2023

День захисників і захисниць України

азва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.