Протягом жовтня запрошуємо освітян та вихованців з батьками долучитись до різноманітних заходів ЖОВТНЯ!

5 жовт. 2023

Жовтень багатий на свята:  День української писемності та мови, Міжнародний день музики, Всесвітній день гри, Всесвітній день тварин, День цікавих подій, День художника, День українського козацтва, Всесвітній день здорового харчування, Всесвітній день кулінара, Міжнародний день шкільних бібліотек тощо.

Також,  в закладі проводиться конкурс на кращу осінню поробку "Осінні вироби своїми руками".

У холодні дощові дні осені багато хто вважає за краще посидіти з дітьми вдома, а не мочити ноги на вулиці, і шукають цікаві варіанти для занять та ігор в приміщенні. Ще після літніх канікул у дитячому садку, часто проходили конкурси на найкращий осінній виріб своїми руками.

Пропонуємо вашій  увазі кілька ідей виробів з осінніх матеріалів, таких як різнокольорові листяшишки, палички (гілочки) та інші плоди цього яскравого сезону, а ще ідеї, чим можна зайнятися з дітьми вдома, коли на вулиці сильний дощ і йти гуляти в таку погоду зовсім не хочеться.

Робити поробки з природних матеріалів дуже цікаво і весело для дітей в будь-якому віці, також це добре розвиває уяву та уявлення дітей про відмінність і особливості різних сезонів року, у даному випадку – осені.

ЧЕКАЄМО НА ЦІКАВІ ВИРОБИ, МАЛЮНКИ, ПОРОБКИ!!!