18 груд. 2023

Міжнародний день мігранта

Дату запровадила Генеральна Асамблея ООН з метою захисту мігрантів та біженців у всьому світі та впровадження заходів, що спрямовані на їхню підтримку.
15 груд. 2023

Методичний порадник для освітян щодо використання принципів ОДГ/ОПЛ

Фахівці проєкту DECIDE спільно з ініціативою МОН «Стаємо сильнішими разом!» розробили «Стаємо сильнішими разом: методичний порадник з використання ресурсів ОДГ/ОПЛ у роботі з дитячими спільнотами задля сприяння інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни».
14 груд. 2023

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Незабаром розпочнеться довгоочікуваний період новорічних та різдвяних свят, але часто недотримання правил безпеки під час Новорічних свят може стати причиною трагедії. Отже, якщо ви хочете весело і без пригод відпочити, зверніть увагу на деякі правила під час підготовки до домашньої урочистості.
13 груд. 2023

YouTube канали для дітей

Розвиваючі та навчальні відео, мультики та аудіоказки для вашого малюка
12 груд. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

Всесвітній день загального медичного забезпечення
11 груд. 2023

МЕТОДИЧНА ГОДИНА З ПЕДАГОГАМИ

Як педагогам забезпечити якісний розвиток.
10 груд. 2023

10 грудня — День прав людини

10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права особистості, цивільні і політичні права і свободи. Відзначається щорічно 10 грудня.
8 груд. 2023

МОН України: ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ?

Освітній проєкт #stop_sexтинг регулярно пропонує навчальні матеріали для дітей та дорослих з метою їхнього захисту від сексуального насильства та експлуатації у цифровому середовищі, а також безпеки офлайн під час війни.
7 груд. 2023

Батьківська просвіта. ЯК ПОСТІЙНИЙ КРИК НА ДИТИНУ, ВПЛИВАЄ НА ЇЇ ЗДОРОВ’Я. НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО!

Виховання дітей — це досить захопливий процес, який потребує багато терпіння, витримки та знань. Якщо дитина розуміє тільки після крику, значить десь пішов перекіс. Постійний крик негативно впливає на дитячу психіку і викликає у дітей агресію, скутість та невпевненість в собі.
6 груд. 2023

6 Грудня - День Збройних Сил України

Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України»