8 січ. 2024

Інфографіка про булінг

Міністерство освіти і науки України підготувало законодавче роз'яснення для учнів, батьків та освітян про булінг. та алгоритм дій у випадку його виявлення.
5 січ. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Поради психолога. Як батькам підтримати дітей, які бояться темряви
3 січ. 2024

День народження соломинки для коктейлів

У цей день варто поговорити з дітьми про різноманітні напої, визначити, чим вони схожі та чим відрізняються один від одного, як ми їх звикли вживати, як правильно сервірувати стіл. А ще дайте дітям змогу пофантазувати, побути винахідниками і придумати різні нестандартні способи використання звичайних предметів.
1 січ. 2024

З НОВИМ 2024 РОКОМ!!!

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
29 груд. 2023

Поради розумним батькам. 23 подарунки дитині, які вона збереже на все життя

На сьогодні діти просто потопають в достатку іграшок, ігор, розваг. Зараз стільки всього існує для дітей, що їх вже просто нереально чимось здивувати. Але ці 23 подарунки вони точно запам’ятають на все життя! Щобільше, вони пронесуть їх з собою через все життя і швидше за все, подарують вже своїм дітям.
27 груд. 2023

ОСВІТА ОНЛАЙН! ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧА ДІЯЛЬНІСТЬ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Приклад батьків – кращий метод переконання дітей у користі фізичної культури. Якщо дорослі (батько, мати, старші брати та сестри, дідусь) виконують ранкову гімнастику, показуючи дитині, як правильно робити загально розвивальні вправи, здійснюючи при цьому загартувальні процедури, то це краще будь-яких балачок про значення її для зміцнення здоров’я. Дитина переконується в її користі, тому що бачить, що гімнастикою займаються рідні їй люди, яких вона любить.
25 груд. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!!! Онлайн-уроки для дошкільнят

Розвиваючі завдання для дітей допомагають розвитку образного мислення та дрібної моторики, сприйняття кольору, орієнтування в просторі.
22 груд. 2023

22 ГРУДНЯ (ЧЕТВЕР) - ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА

Свято встановлено в Україні «...на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно з Указом Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. Відзначається щорічно 22 грудня.
20 груд. 2023

10 оригінальних паперових прикрас для ялинки

До Нового року залишається дедалі менше часу. Імовірно, ви вже прикрасили ялинку. Однак на ній точно ще знайдеться місце для оригінальних паперових іграшок, які ми пропонуємо виготовити разом з дітьми. Зібрали для вас 10 майстер-класів зі створення різноманітних яскравих новорічних прикрас.
19 груд. 2023

Консультація для батьків “БЕЗПЕКА ДІТЕЙ ВЗИМКУ”

Зимові прогулянки завжди приносять малюкам дуже багато радості. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли можна зліпити сніговика, пограти в сніжки і звичайно ж покататися на санчатах.