24 квіт. 2024

Розвиваємо в дитини лідерські навички

Лідерські навички даються з народження, але батьки можуть розвинути їх у дітей завдяки певним правилам.
23 квіт. 2024

Грамотне планування – фундамент успішного майбутнього!

Тайм-менеджмент – навичка, яку важливо розвивати в дитини з раннього віку. Що раніше ви навчите малюка планувати та розвивати корисні звички, то кращих результатів він досягне в навчанні та житті.
22 квіт. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

АПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОСВІТНЬОЇ АКЦІЇ «БЕЗ СІМ’Ї ТА СВОГО РОДУ НЕМАЄ НАЦІЇ, НАРОДУ» УПРОДОВЖ ТРАВНЯ 2024 РОКУ.
21 квіт. 2024

Освіта педагогів в умовах воєнного стану

Про проведення онлайнового заняття з інклюзивної освіти
18 квіт. 2024

Міжнародний день пам’яток і визначних місць

Цей день встановлений у 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників та визначних місць, створеної при ЮНЕСКО. В Україні його називають Днем пам’яток історії та культури (відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 1999 р. № 1062/99).
16 квіт. 2024

Консультативна допомога батькам

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПОДОЛАТИ ДЕПРЕСІЮ?
11 квіт. 2024

ЯК ТРАНСФОРМУЮТЬ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ В УКРАЇНІ

В Україні планують втілити у життя реформу дошкільної освіти. Докорінних змін у цій сфері не відбувалось протягом 30 років.
10 квіт. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

10 квітня проводиться Міжнародний день братів і сестер.
9 квіт. 2024

Роль українських казок у вихованні дітей дошкільного віку

Характерними для нашого часу, в силу різних суб'єктивних та об'єктивних причин, є обмеженість спілкування дитини з однолітками та батьками і недостатність її контактування з природними об'єктами та явищами . З огляду на це, якщо Ви хочете щоб Ваша дитина була відкрита світу та могла отримувати від спілкування з ним лише радість, познайомте її з перевіреною часом українською казкою.
8 квіт. 2024

МОН І ЮНІСЕФ ЗАПУСТИЛИ ВАЙБЕР-КАНАЛ ПРО ДОШКІЛЛЯ

Міністерство освіти і науки України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустили вайбер-канал «НУМО для дошкілля». Мета каналу — створити спільноту освітян дошкілля та сприяти важливим змінам у сфері промоції дошкілля, розвитку безпечного та інклюзивного середовища, а також підвищення кваліфікації.