17 січ. 2024

17 січня — День дитячих винаходів

Чи знаєте ви, що об’єднує водні лижі, хутряні навушники, фруктове морозиво на паличці й шрифт Брайля? Всі ці предмети були винайдені дітьми! Щороку більше 500 тис. дітей і підлітків винаходять різні гаджети та ігри, створюють і модифікують роботів і техніку. І дитячі винаходи, поза сумнівом, роблять наше життя зручнішим.
16 січ. 2024

ПОРАДИ БАТЬКАМ!!!

"Я зроблю!", "Я сам!". Ці та подібні фрази можна часто почути від дітей дошкільного віку. Дошкільнята щосили намагаються стати самостійними і навчаються самостійно виконувати різні завдання. Це дуже веселий період у їхньому житті, але постійно зайняті батьки можуть стикнутися із труднощами в навчанні дитини всього, чого вона прагне навчитися.
12 січ. 2024

РАЙОННИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ЗИМОВА КАЗКА»

Конкурс проводиться у закладах дошкільної освіти усіх типів та форм власності з 15.01.2024 по 15.02.2024.
11 січ. 2024

11 січня — Міжнародний день “дякую”

Цей день можна без перебільшення назвати однією з найбільш “ввічливих” дат у році. Слова подяки мають магічні властивості — з їх допомогою люди дарують один одному радість, висловлюють увагу і передають позитивні емоції. Без них наше життя стало б сірим і похмурим.
10 січ. 2024

НУМО ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНЯТ

АНІМАЦІЙНІ МУЛЬТФІЛЬМИ ПРО ЗДОРОВ'Я ТА БЕЗПЕКУ
9 січ. 2024

Освіторія для батьків. iPad замість послуги няні для дитини.

Ну ось, приблизно, такий лексикон тепер у вашого малюка: PlayStation, iPad, iPod, iPhone інтелектуальний смартфон, Google Glass, інтерактивні іграшки та робот …? Що і хто сьогодні впливає на свідомість і незміцнілу дитячу психіку, надає потужний вплив на процес формування світогляду наших з вами дітей, змушуючи дорослішати і дивитися на навколишні предмети вже зовсім іншим поглядом? Нано технології не обійшли стороною жоден будинок, жодну сім’ю і, в чомусь, нахабним чином, крадуть дорогоцінне спілкування тет-а-тет батьків з дітьми. А в тим-то, безперечно, навпаки, виступають відмінними, унікальними і вкрай корисними помічниками.
8 січ. 2024

Інфографіка про булінг

Міністерство освіти і науки України підготувало законодавче роз'яснення для учнів, батьків та освітян про булінг. та алгоритм дій у випадку його виявлення.
5 січ. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

Поради психолога. Як батькам підтримати дітей, які бояться темряви
3 січ. 2024

День народження соломинки для коктейлів

У цей день варто поговорити з дітьми про різноманітні напої, визначити, чим вони схожі та чим відрізняються один від одного, як ми їх звикли вживати, як правильно сервірувати стіл. А ще дайте дітям змогу пофантазувати, побути винахідниками і придумати різні нестандартні способи використання звичайних предметів.
1 січ. 2024

З НОВИМ 2024 РОКОМ!!!

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради