21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови відзначається щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.

Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня - 17 листопада 1999 року в Парижі. Міжнародний день рідної мови проголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО з метою сприяння мовній і культурній різноманітності та багатомовності, поширенню і збереженню мов народів світу. Адже будь‑які кроки в цьому напрямку зміцнюють солідарність людей на основі взаєморозуміння, терпимості та діалогу.
21 лют. 2024

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ. Для розумних малят та їх батьків.

Проводьте час з Mr.Leader весело та з користю
19 лют. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! День Державного Герба України

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю постановою Державний Герб України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.
17 лют. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

17 лютого — День спонтанного прояву доброти
16 лют. 2024

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

День єднання має на меті нагадати, що саме в єднанні — наша сила. Так з'явився День єднання 16 лютого. Тобто, головна мета — показати єдність українців на тлі військової загрози.
15 лют. 2024

Стрітення, або як Зима з Весною зустрічається.

5 лютого в Україні відзначають Стрі
15 лют. 2024

15.02.2024 року відбулося засідання Районної Батьківської ради Київського району.

а засіданні була присутня — заступник Голови ради закладу – Візняк Анастасія Валеріївна.
9 лют. 2024

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

10 лютого - День Паросольки
7 лют. 2024

«БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ: ПРО ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ БАТЬКАМ»

В епоху цифрових технологій виховання дітей стало складнішим, ніж будь-коли. Тепер батьки повинні хвилюватися про ризики, з якими стикаються їхні діти в соціальних мережах. Такі ризики, як кіберзалякування, кібербулінг та секстинг
6 лют. 2024

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

МОЗ УКРАЇНИ Стань донором - врятуй життя!!!