23 лист. 2023

Гра + розвиток. Погляд по-новому від The LEGO Foundation
22 лист. 2023

З 20 по 24 листопада стартував Всеукраїнський марафон «Фасилітація гри: сучасний вектор».

Щоб стати фасилітатором гри, потрібна практика та сміливість. Фасилітатори повинні розуміти важливість гри у дошкільному віці, відчувати натхнення та можливість організувати ігрову діяльність з дітьми, орієнтуючись на процес, а не на результат. Бути дизайнером та моделювати ігрову діяльність з дітьми, а не давати готові рішення.
21 лист. 2023

21 ЛИСТОПАДА - День Гідності та Свободи!

Свято встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Відзначається щороку 21 листопада. Цьогорічне відзначення відбувається в умовах масштабної агресії. 21 листопада, у День гідності й свободи, українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на окупованих територіях.
20 лист. 2023

Підсумки проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху
17 лист. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!

Про проведення заходів в закладах освіти на тему благодійності в межах міжнародного благодійного руху “Щедрий вівторок" (#ЩедрийВівторок).
16 лист. 2023

16 ЛИСТОПАДА - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ҐУДЗИКІВ

Цей день був заснований американською організацією National Button Society, в 1938-му році, в XX столітті. Вважається, що перші ґудзики з'явилися у стародавньому Римі. На території України масове виробництво ґудзиків розпочинається наприкінці епохи бронзи (ХІІ-ХІ ст. до Р.Х). Відзначається щорічно 16 листопада.
15 лист. 2023

ДИТЯЧИЙ САДОК ОНЛАЙН 15 лист. 2023

Дитячий садочок онлайн НУМО – це помічник для батьків та опікунів дошкільнят. Цей вихователь завжди поруч, щоб діти могли розвиватися навіть в умовах, коли заклади освіти не функціонують. Для зручності заняття розділено за тижнями, а найновіші випуски з'являються вгорі сторінк
14 лист. 2023

Професійне свято логопедів - «Міжнародний День логопеда» відзначається 14 листопада

У «Міжнародний День логопеда» ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших незамінних вчителів-логопедів і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їх нелегкій праці, родинного тепла і простого людського щастя! Зі святом вас, дорогі логопеди!
13 лист. 2023

З 13.11.2023 - 19.11.2023 проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху
11 лист. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні буде проходити другий етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».