30 серп. 2023

Засідання спільного районного методичного об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти

Основну увагу було приділено проблемі надання психологічної та соціальної підтримки дітям і дорослим в умовах воєнного часу та ролі фахівців психологічної служби у збереженні ментального здоров'я усіх учасників освітнього процесу.
29 серп. 2023

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!!!

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФУНКЦІОНАЛЬНУ ПІДСИСТЕМУ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ, УЧНІВ ТА СТУДЕНТІВ ДІЯМ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
28 серп. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Дайджест. Спецвипуск №3
27 серп. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!!

29 серпня 2023 року о 18.00 відбудеться онлайн засідання педагогічної ради № 1.
26 серп. 2023

Як говорити з дітьми про війну: поради психологів

Кілька порад щодо того, як підійти до розмови з дитиною про війну. (від ЮНІСЕФ)
24 серп. 2023

ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні ми відзначаємо найвизначніше свято кожного громадянина України – День незалежності!
23 серп. 2023

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ ХАРКІВ! МИРУ І ПЕРЕМОГИ!

Сьогодні ми зізнаємось у коханні до Харкова — героїчного міста, яке залишилося нескореним попри ворожі обстріли і продовжує жити. З Днем народження, незламний Харкове! Ти завжди був, є і будеш українським! З Днем міста, харків’яни! З Днем народження любий Харків!!!!!!!!

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.
23 серп. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Здорове харчування дітей – інвестиція в майбутнє України
21 серп. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!!

Про підвищення кваліфікації в Каразінському університеті у новому 2023/2024 навчальному році