9 серп. 2023

9 серпня - Всесвітній день книголюбів!

День книголюбів (англ. Book Lovers Day) – неофіційне свято, яке відзначається щороку 9 серпня всіма любителями книги. Свято було започатковане в Сполучених Штатах Америки, потім швидко набрало популярності і стало всесвітнім.
8 серп. 2023

Інформація для батьків вихованців "Ви любите читати зі своїми малюками? "

МОН з UAnimals зробили добірку книжок, яка допоможе діткам ознайомитися з життям тварин, а також підкаже, як навчитися турботи та любові до них
7 серп. 2023

Інформування учасників освітнього процесу від Департамент науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації

4 серп. 2023

Поради психолога для батьків в умовах війни

3 серп. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

СТВОРЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-МЕДІЙНУ РУБРИКУ «ЗАПИТАТИ У ФАХІВЦЯ» ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у

"Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області" 2023 року
28 лип. 2023

28 ЛИПНЯ — ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

День української державності – це змістовний і важливий день для всіх українців. Цей день призначений для того, щоб подякувати Богу за нашу державу, за нашу історію і за наші традиції. У цей день ми також відзначаємо всі видатні досягнення України та українців.
27 лип. 2023

Інформаційні матеріали, присвячені Дню української державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.
26 лип. 2023

Безоплатна психологічна платформа-каталог

ГО «Смарт освіта» за підтримки МФ “Відродження” запустила безоплатну психологічну платформу-каталог Resilience.help, на якій освітяни, батьки та психологи зможуть отримати нові знання для забезпечення психологічної стійкості.
25 лип. 2023

Липневий випуск дайджесту «Ініціатива ДоШкіллЯ»

У випуску міститься інформація про реалізацію ініціативи «Дошкілля в регіонах», презентації досвідів та нова рубрика «Відповіді на запитання».