23 серп. 2023

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ ХАРКІВ! МИРУ І ПЕРЕМОГИ!

Сьогодні ми зізнаємось у коханні до Харкова — героїчного міста, яке залишилося нескореним попри ворожі обстріли і продовжує жити. З Днем народження, незламний Харкове! Ти завжди був, є і будеш українським! З Днем міста, харків’яни! З Днем народження любий Харків!!!!!!!!

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.
23 серп. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Здорове харчування дітей – інвестиція в майбутнє України
21 серп. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!!

Про підвищення кваліфікації в Каразінському університеті у новому 2023/2024 навчальному році
18 серп. 2023

Cерпневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Інформативний, змістовний та насичений подіями випуск №3 завершує літо сезонними маршрутизаторами, які налаштовували педагогів на активності, а малятам дарували емоційно-позитивні проживання яскравого та теплого літа!
18 серп. 2023

Рубрика «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Пропонуємо для ознайомлення нові розробки педагогів, створені на виклики сьогодення.
17 серп. 2023

Переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих МОН для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 н.р.

З метою упорядкування літератури, що рекомендується для використання в закладах освіти, Міністерство освіти і науки України надає переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році
15 серп. 2023

ІСКОРКИ СУПЕРСИЛ - унікальний ляльковий театр!

Грати в театр легко та весело, адже всі необхідні матеріали можна завантажити та роздрукувати. Обирайте сценарій та відтворюйте вистави вдома
14 серп. 2023

В рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту» з’явилися нові терапевтичні казки для дошкільнят

Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» доповнили рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» матеріалами, які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
10 серп. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!! ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Серпневий дайджест курсів на Prometheus та Prometheus+ ОБИРАЙТЕ СВІЙ І РОЗПОЧИНАЙТЕ НАВЧАННЯ!