Профілактика жорстокого поводження з дітьми

Відповідно до п.39 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» від 22.08.2018 № 658 у закладі освіти призначено уповноважену особу, що здійснює заходи у сфері запобігання протидії насильству:

ЛЕОНІДОВА ІРИНА ВАСИЛІВНА - громадський інспектор

Контактний телефон: (057)7251845

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу в Інтернеті, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційнихтехнологій, а сексуальна експлуатація дітей в Мережі збільшилась удвічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

Про це повідомляє Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба у своєму листі від 28.09.2020 року №15/3-07/1683.

Тому, беручи до уваги вищезазначене та з метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації, в Україні запустили відеоролик Stop Sexting, що носить соціально значимий, некомерційний характер  пропонуємо Вам переглянути відеоролик за посиланням:

Секстинг – це пересилання особистих інтимних фотографій та повідомлень інтимного змісту в Інтернеті або за допомогою SMS-повідомлень. Визначення з’явилося в 2005 році в Новій Зеландії, а приводом для цього послужив вчинок 13-річної школярки, яка виставила свої відверті знімки на сайті знайомств.

Психологи вважають, що секстинг сам по собі не несе ніяких негативних наслідків для психіки дітей та підлітків, але він може спричинити скандал або стати причиною самогубства підлітка, якщо фотографії будуть опубліковані.