Правила прийому до ЗДО

Для зарахування дитини в ЗДО необхідно зареєструватися на сайті електронної реєстрації:

На сайті «Електронна система реєстрації до ЗДО» надана повна інформація про заклади дошкільної освіти Харківської області. У правій колонці сайту в графі «Оберіть ЗДО» можливо ознайомитися з повною та скороченою назвою ЗДО, типом, формою власності, типом місцевості, поштової адресою, ПІБ керівника, мовою навчання та іншою інформацією про ЗДО.
Всі НЗ систематизовані по місцю розташуванню, тобто можливо не лише вибрати район Харківської області, але і сіло, селище, місто і тому подібне. Для подачі заявки у вибраний ЗДО користувачеві сайту необхідне зареєструватися.
Для цього у верхньому правому куті натиснути кнопку «Реєстрація» і ввести необхідні дані в анкеті реєстрації. Необхідно заповнити всі обов'язкові поля, які відмічені знаком «*» (зірочка). Після заповнення анкети і натиснення кнопки «Зареєструватись», необхідно проглянути вказаний в анкеті електронний ящик (електронну пошту) та активувати обліковій запис, використовуючи кнопку активації в електронному листі.
Подати заявку можна лише в один дитячий садок, в разі повторній подачі заявки одним і тим же користувачем, друга заявка не розглядатиметься модератором.
Надалі, зайшовши під своїми обліковими даними (логіном і паролем), заявник може побачити статус заявки, який встановлює модератор сайту.
На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в ЗДО. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.
Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти необхідно надати:
  • направлення Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради;
  • заяву батьків або осіб, що їх замінюють;
  • медична карта форма 026;
  • довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  • карту профілактичних щеплень форма 063;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • документи для встановлення пільг батьківської плати.
  • для дітей спеціальних груп витяг обласної психолого-медико-педагогічної комісії.

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:
  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
    Адміністрація  закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Правила закладу дошкільної освіти
Прийом дітей здійснюється з 7-00 до 8-30.

В разі відсутності дитини за хворобою або за сімейними обставинами батьки повинні вранці до 9-00 повідомити про те, з якої причини відсутня дитина за тел. 725-18-45.

Приводити дитину батьки повинні в КЗ "ДНЗ" здоровою, чистою та охайною.

Віддавати дитину особисто тільки вихователю своєї групи і освідомлювати його про стан здоров 'я дитини.
Забороняється забирати дитину з закладу неповнолітнім, незнайомцям, особам у нетверезому стані.

Батьки можуть зайти до групової кімнати тільки з дозволу вихователя, медичної сестри або завідувача закладом дошкільної освіти.

Батьки повинні своєчасно сплачувати за утримання дитини у закладі дошкільної освітиі згідно квитанції, до 15-20 числа поточного місяця.

Батьки повинні відвідувати батьківські збори, приймати активну участь у діяльності закладу та у заходах, що проводить КЗ "ДНЗ".

За дитиною зберігається місце в КЗ "ДНЗ" в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів)