Спорт і дошкілля!

5 трав. 2021
Спорт і дошкілля!

Спортивні ігри в дитячому садку - це не тільки приємне, веселе і активне проведення часу, але і велика користь для фізичного і розумового розвитку дитини.

Безсумнівно, спортивні заняття є обов'язковою умовою для формування здоров'я як дорослих, так і дітей. Малюки від природи наділені підвищеною руховою активністю і допитливістю, обожнюють брати участь у рухливих іграх та естафетах спортивного характеру. Багато радості для дошкільнят несуть командні спортивні ігри, адже вони дозволяють малюкам відчувати сильні емоційні переживання, викликають радість від отриманих результатів.

Питання збереження та зміцнення фізичного здоров’я дитини є одним із пріоритетних завдань, визначених чинними нормативно-правовими документами в галузі дошкільної освіти. Розуміючи, наскільки заняття спортом корисні для дітей, у КЗ "ДНЗ № 464" постійно проводяться різноманітні тематичні спортивні змагання.