Свято Великодня!

30 квіт. 2021
Свято Великодня!

Незабаром вся Україна святкуватиме світле свято Господнього Воскресіння — Пасха.  До нього готуються всі. Прикрашають і прибирають  будинки, готують  різні наїдки, а особливо символ  свята – паску та писанки. З малечку привчаємо дітей до вшанування  народних  традицій і звичаїв.
В закладі освіти №464  знайомлять дітей з традиціями святкування Великодня. Які страви готують, як будинок прибирають до свята, що одягають  на свято. А ще навчають, які писанки бувають, чим від крашанок відрізняються, як їх розписують. Що означає кожен колір, малюнок, лінія чи крива.
У ДНЗ №464 напередодні свята проходить традиційна виставка творчих робіт батьків та вихованців садочку. Цього року батьки неабияк підготувалися та показали свою майстерність на високому рівні. Проходячи коридорами, нашого садочка можна помилуватися колоритністю виробів з в’язання ниткою, вміле писанкарство.
Батьки з дітьми продемонстрували великодні листівки з бісеру, паєток та фетру. Старші дошкільники та їхні батьки виготовили декоративну міні-шпаківню з дерев’яних штапиків оздоблену пасхальною композицією. Фото можна переглянути за посиланням
Радісно, що батьки долучилися до підготовки пасхальної виставки «Великодні дзвони »,яку можна переглянути за посиланням
Саме до свята Великодня вихователі та діти разом з музичними керівниками провели яскраве дійство «Писанка Великодня». Під час свята діти грали в ірги, співали пісні про свято, писанку, вербу; танцювали таночки; грали інсценівки. Фото можна переглянути за посиланням
А ще, всі вихованці на заняттях з художньо - продуктивної діяльності мали змогу прикрасити великодні писанки,  розширити та поглиблибити знання дітей про Великодні свята; дати уявлення про те, як люди готуються до свята. Фото з занять можна переглянути за посиланням