Міжнародний день танцю!

29 квіт. 2021
Міжнародний день танцю!

Мистецтво танцю - це загальнолюдське явище, що дарує людям радість. Завдяки йому ми маємо можливість доторкнутися до піднесеного, хвилюючого і чарівного світу мистецтва. Танець - це рух, а рух це життя, а життя - справжні почуття і хвилюючі емоції.
29 квітня — день особливий для всіх, хто живе у ритмі танцю. Адже у всьому світі він відзначається як Всесвітній (Міжнародний) день танцю.
У цей день «танцюючий світ» відзначає своє професійне свято – театри опери та балету, сучасні танцювальні трупи, ансамблі сучасного бального та народного танцю та інші, як професійні, так і самодіяльні артисти.
Тематичний день, присвячений цьому мистецькому святу, проводиться з метою привернути увагу дітей та їх батьків до танцю як мистецтва, розвинути у дітей прояву танцювальної вигадки, реалізувати дитячі пропозиції.
Діти із задоволенням приймають участь у заняттях, присвячених Всесвітньому дню танцю, фантазують та імпровізують під час проведення музично-рухових хвилинок під супровід фольклорної, класичної, сучасної музики, музики народів світу, під час розваги «Танцюють всі!», виконують улюблені сольні та колективні танці. Фото можна переглянути за посиланням