Інтегроване заняття на тему: "Пошук лісової книги"

9 вер. 2021
Інтегроване заняття на тему: "Пошук лісової книги"

Інтегровані заняття сприяють формуванню уявлень про природне довкілля в процесі роботи з художньою літературою.  Програмовим змістом заняття було: Продовжувати знайомити дітей із загадковим світом природи – лісом. Закріпити знання про різноманіття птахів, їх класифікацію (перелітні, зимуючі), спираючись на попередній досвід дітей. Ознайомити з проблемою забруднення навколишнього середовища. Підвести до розуміння необхідності охорони довкілля. Розширити лексичний запас дітей назвами птахів, тварин, властивостей води. Активізувати словник прикметниками, дієсловами, словами – назвами дій, синонімами. Вправляти в утворенні пестливих форм іменників. Стимулювати до вживання повних речень. Залучати дітей до інсценування творів написаних у діалогічній формі, розвивати вміння інтонаційно передавати мовлення, розвивати зв’язне мовлення, мислення, зосередженість, артистичні здібності; розвивати мовне дихання,фонематичний слух, увагу, вміння логічно мислити, робити елементарні висновки, застосовувати розмірковування. Виховувати дбайливе ставлення до природи.