Літо, літечко прийшло - дітям радість принесло!

17 черв. 2021
Літо, літечко прийшло - дітям радість принесло!

Літо – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей та їх повноцінного розвитку. Широке використання природних чинників - повітря, сонця, води, збагачене вітамінами харчування, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на малечу суттєвий оздоровчий вплив.

Щодня у садку проводяться різноманітні оздоровчі та пізнавально-розважальні заходи. Кожень тиждень має свою тему, відвовідно якої вихователі планують та щодня проводять рвзноманітні заняття та заходи. Але найголовніше влітку - улюблені ігри та розваги! Це і гра в бадмінтон, улюблена для дівчаток гра "Резиночка", а для хлопчиків - футбол та баскетбол. Діти люблять малювати крейдою на доріжках, де-хто малює фломастерами своїх улюблених мультяшних героїв. Найменшим малюкам подобається ловити мильні бульбашки, якими їх "забезпечує" вихователь. Ну і, звичайно, ігри на новому спортивно-оздоровчому майданчику. Щодня на подвір'ї закладу лунає весела музика, під яку проводяться музичні заняття, розваги та веселі ігри!