Цікаві прогулянки

26 квіт. 2021
Екологічною стежинкою дитячого садка!

Екологічна стежка - одна із сучасних форм виховання та освіти дітей - робота в екологічно значимому просторі, на освітньому маршруті, що проходить через різні природні об'єкти. Знайомлячись з природою, особливостями природного ландшафту, діти і дорослі розширюють свій кругозір, практикуються в орієнтуванні. Екологічна стежка дає можливість побачити об'єкт в різні відрізки часу.

Все це сприяє закріпленню і збагаченню мовного матеріалу, відпрацьовуються навички правильного звуковимови, розвиваються психічні процеси. У спілкуванні з природою розвивається дитяча допитливість, розширюється кругозір, проявляється інтерес до праці, пробуджується почуття прекрасного. Велике значення для виховання у дітей любові до рідного краю.