Підсумки "Тижня науки"

12 лют. 2021
Підсумки "Тижня науки"

Закінчився у садочку Тиждень науки.  Діти дізналися багато цікавого.

Протягом тижня були проведені наступні заняття:

«Чому каміння змінює колір?»; «Магніт та його чарівні властивості»;«Веселі бульбашки»; «Таємниці повітря»;«Все про вулкани»; «Таємний лист»; «Маленькі таємниці великих відкриттів»; «Наукові забави»; «Вода та її властивості»; «Пустотлива хмаринка».

Діти займалися також дослідницькою діяльністю: з водою; з повітрям; з грунтом; з рослинами; з водою та цукром.

У групах біли створені власні дослідницькі лабораторії.

Ми дякуємо батькам, які теж залучилися до Тижня науки і разом з дітьми проводили досліди та експерименти вдома, разом з дітьми. Підбиваючи підсумки, головним досягненням для нає є - це знання дітей. Діти були зацікавлені протягом цього тижня, вони із захопленням чекали початку занять, залюбки слухали, відповідали на запитання, з охайністю проводили самостійно експерименти.

Фотозвіт можна переглянути за посиланням