ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

20 лист. 2023
Підсумки проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів II Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні, в КЗ "ДНЗ № 248" проходить 2-й етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Метою проведення тижня безпеки дорожнього руху було поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного  травматизму.

Заходи, які було проведено засобами інтернет-ресурсів

Робота з батьками Консультації для батьків

• «Батьки, будьте прикладом для дітей».

• Консультація «Почніть з себе», «Чи легко навчити дитину правильно поводитися на дорозі».

Заходи, присвячені безпеці дітей на дорозі: проведення конкурсів малюнків «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай», виставка дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху.