Святкуємо

1 черв. 2013
Міжнародний День захисту дітей!

01 червня  2013 року в дошкільному закладі було проведено святкування Міжнародного дня захисту дітей, під час якого були вжиті наступні заходи:

Проведена  спортивно-музична розвага «Весело граємо – літечко вітаємо!», під час якої діти мали змогу разом з клоуном Ірискою взяти участь у танцювальному конкурсі «Танцюють усі», позмагатися в естафеті з м’ячами та обручами, поводити хоровод дружби, пограти в гру «Плескай як я».

Далі присутні могли переглянути концертну програму:  виступ молодшої групи №5 «Сонечко»  з танцювальним номером «Сонячний зайчик», виступ середньої групи №4 «Цукерочки» з таночком «Губки бантиком», послухати веселий оркестр у виконанні дітей старшої групи №3 «Пізнайки».