Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Харківську спеціалізовану школу № 17

13 лип. 2022

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет нині перебуває з робочим візитом у Харківській області.

Під час візиту міністр відвідав Харківську спеціалізовану школу № 17, яка була пошкоджена в результаті ракетного удару. Сергій Миколайович оглянув масштаби пошкоджень та руйнації школи, зазначив, що наша задача – забезпечити безперервність навчання та безпеку всіх його учасників. Незалежно від формату освітнього процесу всі заклади освіти мають бути підготовлені до навчання.