Онлайн-презентація посібника «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни»

4 лип. 2022

4 липня 2022 року о 15.00 годині відбудеться онлайн-презентація посібника «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни».

До участі запрошуються учителі, соціальні педагоги та шкільні психологи.

Посібник містить практичні поради та інструменти психологічної підтримки, які доцільно використовувати на уроках, тренінгах чи у повсякденному житті.

Долучитися до зустрічі можнана платформі Zoom, трансляція також буде доступна на ютуб-каналі проєкту.

Більше інформації на сайті Міністерства освіти і науки України