Учні та вчителі Київського району продовжують підкорювати нові вершини в освітньому просторі

20 черв. 2022

Незважаючи на складні реалії сьогодення, учні та вчителі Київського району продовжують підкорювати нові вершини в освітньому просторі.

Вчителі Харківської загальноосвітньої школи №100 взяли участь у ІІ Міжнародному конкурсі для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу» і посіли 6 призових місць!

У номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів початкової школи»:

Мініч Д.О. – ІІ місце за розробку уроку «День Соборності України»;

Федько І.В. – ІІІ місце за розробку уроку «Діти об'єднують Україну».

У номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів повної загальної середньої освіти (10–11 класи)»:

Хаустова С.Г. – ІІ місце за розробку уроку «Дмитро Яворницький і собор козацького бароко в Новомосковську».

У номінації «Авторський розвивальний навчальний урок на українознавчій основі для початкової школи»:

Теренко О.А. – ІІ місце за розробку виховного заходу «Ой, уже весна-красна».

У номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для вчителів початкової школи»:

Бурцева О.О. – ІІ місце за розробку уроку «Україна – єдина країна».

У номінації «Авторська розробка виховного українознавчого заходу для базової загальної середньої школи (5–9 класи)»:

Свєчнікова Л.Ю. – ІІІ місце за розробку виховного заходу «Нема на світі України, немає другого Дніпра».

Не відстають від своїх наставників і учні школи. Так, учениця 9-А класу Мігура Анна взяла активну участь у віртуальній краєзнавчій експедиції учнівської молоді "Мій Харків - моя Батьківщина" та була нагороджена грамотою від керівництва історичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Учителю географії Лисицькій Л.А., яка підготувала ученицю, вручено Подяку.

А команда шахістів ХЗОШ №100 виборола ІІІ місце в онлайн-змаганнях турніру Золотої ліги у Всеукраїнській шкільній шаховій лізі.

/Files/images/___2022/mceclip3.jpeg/Files/images/___2022/mceclip4.jpeg