Вітання Голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни випускникам

18 черв. 2022

Дорогі випускники, шановні батьки та вчителі!

Сьогодні у вашому житті особлива подія. Цього вечора наші діти відзначають, свято, яке у кожної людини буває тільки один раз у житті. Випускний вечір завжди – урочисте, дуже красиве, радісне та водночас хвилююче свято, але цього разу цей вечір дійсно незвичайний.

Шкільні роки – це найяскравіша та найбільш наповнена приємними спогадами та яскравими подіями пора, пора великих сподівань, планів та надій.

Я щиро вірю, що попереду у вас цікаве, наповнене новими злетами та досягненнями, хай не просте, доросле, але щасливе життя.

Будуйте власноруч своє майбутнє та майбутнє своєї країни, рідного міста, пам’ятайте, усі здобуті знання та вміння будуть тим безцінним багатством, яке слугуватиме вам усе подальше життя.

Нажаль, сьогодні, ви не маєте змоги бути поруч зі своїми педагогами. Пам’ятайте, ваші успіхи та шана – це вища нагорода тим, хто роками навчав вас мудрості, добру та любові.

Особливо хвилюючий цей день для батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми ви пройшли цей непростий шлях, підтримували, допомагали, ділили всі переживання і раділи їх успіхам. Сьогодні дуже складний час, ваша допомога та підтримка необхідна вашим дорослим дітям і надалі.

Щира подяка та низький уклін усім педагогам за невтомну працю, любов до дітей, за непохитну віру у кожного учня, розуміння та допомогу.

Шановні випускники, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята та побажання мирного неба, міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, Божого благословення та віри в краще майбутнє. Нехай здобуті вами знання та вміння стануть запорукою успішного майбутнього нашого рідного Харкова та всієї України!