ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ!

7 черв. 2022
ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ!

Дорогі наші діти! Ви прийшли до нашого дитячого садка ще зовсім малюками, а тепер вас з гордістю називаємо - «випускники». Ви талановиті, ви гарно навчалися і трудилися, разом зі своїми вихователями пізнавали цей дивовижний світ. Попереду наступний крок у вашому житті -  шкільне навчання. Вас кличе до себе Нова українська школа, а з нею - нові завдання, нові друзі і наступна сторінка цікавого шкільного життя.

Велика подяка батькам за таких хороших дітей, за тісну співпрацю з колективом, за допомогу, яку ви надавали закладу. Щасливої життєвої дороги вам, дорогі наші випускники, і Вам, шановні батьки!