Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2022
Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа, 1 червня – відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.

З Днем захисту дітей сьогодні ми поспішаємо привітати кожного малюка. Дитинство – це чудова пора, так нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.

Не дивлячись не те, що цей рік вніс  корективи у святкування  Міжнародного дня захисту дітей, діти продовжують посміхатися, цікаво проводити час. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим