Онлайн-семінар для керівників закладів дошкільної освіти

23 трав. 2022
"Організація роботи закладу дошкільної освіти в умовах воєнного часу" - управління Державної служби якості освіти у Харківській області"

Основні питання, що розглядалися:

1. Яким чином здійснюється організація освітнього процесу для дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану?

2.Як може здійснюватися виплата заробітної плати працівникам закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану в Україні?

3.Як зарахувати дітей із числа внутрішньо переміщених осіб до закладів дошкільної освіти?

4.Режим роботи закладу дошкільної освіти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Довідник безбар’єрності. Розділ «У воєнний час»

Матеріали Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Сторінка Facebook управління служби

Поради для батьків дошкільнят, педагогів та керівників здо щодо організації дистанційного навчання

Матеріали для педагогів і батьків (МОН): «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Дитячий онлайн-садок НУМО

Фізична безпека дітей під час війни. Правила поведінки в евакуації, на окупованих територіях і в зоні бойових дій (на офіційному сайті Освітнього омбудсмена України)

Довідник «У разі надзвичайної ситуації або війни»   (Довідник розробили та оновили: Центр стратегічних комунікацій, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Міністерство оборони України, Апарат Головнокомандувача Збройних сил України та громадські організації)

Лист МОН № 1/3737-22 від 29.03. 2022 «Про забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні»

Практичний тренінг Шимони Гродзін-Чеасарі, ізраїльського психолога-педагога

Державної служби України з надзвичайних ситуацій (Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

Міністерства охорони здоров’я України (Рубрика «ЗДОРОВ'Я А-Я»)

Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (Розділ «Матеріали з промоції здоров’я»

Також пропонуємо:

Тематичний мультик «Безпечні канікули»

Тематичний мультик «Лісовий скарб»

Загадки для дорослих та дітей, щоб всі знали правила мінної безпеки

Відеоролик «Важливо як ніколи»

Поради «Навчаємо дітей розпізнавати вибухонебезпечні предмети!»

Матеріал «Чим небезпечні протипіхотні міни?»

Матеріал «Як себе поводити поруч із вибухонебезпечними предметами?»

Матеріал «Вибухонебезпечні предмети»