Про організацію інклюзивної освіти в умовах воєнного стану

10 трав. 2022
Про організацію інклюзивної освіти в умовах воєнного стану

До уваги батьків!

Шановні батьки, ознайомтеся з постановою КМУ від 26.04.2022 № 483 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2019 р. № 530 і від 15 вересня 2021 р. № 957»:

Відповідно до цієї постанови у період воєнного стану гранична кількість дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних групах, визначена цим Порядком, не застосовується. Заклад освіти не може відмовити в організації інклюзивного навчання дитини з особливими освітніми потребами та створенні інклюзивної групи.

Хочемо також проінформувати, що КЗ ХІРЦ  дстанційному форматі проводить комплексну психолого-педагогічну оцінка розвитку дітей. Фахівці надають консультації педагогічним працівникам, батькам.

Для оформлення заявок на комплексну оцінку необхідно надіслати лист з контактним телефоном батьків на електронну пошту ІРЦ [email protected]. Фахівці зв’яжуться з батьками й визначаться з датою та часом комплексної оцінки.

Також фахівці ІРЦ проводять корекційно-розвиткові заняття, надають психолого-педагогічні послуги дітям з ООП в дистанційному форматі. У разі потреби можна присилати заявки на електронну пошту.