Майстер-клас

3 лют. 2022
“Використання ігрових технологій в корекційній роботі з дітьми з ЗНМ»

03 лютого 2021 року КЗ «ДНЗ  № 464» провів онлайн мастер - клас для вчителів-логопедів, вихователів груп та асистентів вихователів ЗДО на тему: “Використання ігрових технологій в корекційній роботі з дітьми з ЗНМ». Вчитель-логопед Замліла Т.Д, акцентувала увагу на актуальності цієї теми, наголосивши, що  використання ігрових технологій в корекційній роботі ефективно допомагають розв’язати зазначені проблеми завдяки формуванню відповідних навичок, творчому підходу та створенню ситуації успіху, що є найдоцільнішою мотивацією процесу корекційної роботі дітей дошкільного віку. Практичний показ використання інтерактивної презентації з присутніми дали змогу відчути та оцінити, наскільки цікавою і насиченою може бути корекційна робота, а також довела, що, використовуючи ігрові  технології, можна досягти високих результатів в розвитку мовлення дошкільників.