Майстер - клас для педагогів"ВИКОРИСТАННЯ ІГРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ В КОРЕКЦІЙНІЙ РОБОТІ З ДІТЬМИ ІЗ ЗНМ"

1 лют. 2022

Використання ігрових технологій відповідає природним потребам дитини, адже за своєю природою гра - це найважливіша форма життєдіяльності дітей. У дитячому віці саме в грі відбувається вільний розвиток особистості. Можна говорити і про те, що гра є специфічною формою прояву активності та саморозвитку дитини.

Гра в корекційній роботі - це спосіб зробити серйозну роботу цікавою, вона розвиває психологічну гнучкість, розкутість, комунікабельність, емоційно-вольовий вплив, вона ж є засобом розвитку дитячої уяви, розвиває пізнавальні здібності, емоційний бік особистості, збагачує словниковий запас.

Ігрові технології сприяють вихованню не однієї, а декількох якостей, вимагають участі різних органів і психічних процесів. Гра вчить працювати в колективі.