Цікаві заняття!

24 січ. 2022
Виявляти турюоту просто, як розгорнути парасольку

“Виявляти турюоту просто, як розгорнути парасольку” – під таким гаслом пройшло 24.01.2022 року інтегроване заняття в групі “Пролісок”, під час якого використовувались інтерактивні форми роботи та цікавий наочний матеріал.

Під час заняття, допомагала дітям розібратись в таких простих, але в той же час складних поняттях як – добро, толерантність.

Діти вчились бути толерантними, проявляти співчуття та повагу до своїх товаришів, особливо до тих, кому потрібно найбільше уваги та прояву турботи.

Командна робота в групах згуртувала вихованців за спільними інтересами, та дала змогу визначити подальші спільні дії під час вирішення певних завдань, які були поставлені перед вихованцями.

Дане заняття надало можливість поглибити знання дітей про морально-етичні норми поведінки, які прищеплюються ще з дитинства.