Розвага "Ми морозу не боїмося"

25 січ. 2022
Розвага "Ми морозу не боїмося"

“ Ой,  весела в нас зима, веселішої нема!

Зима для дітей — це час активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка б не любила зимових розваг і не мріяла аби взимку швидше піти у двір на захоплюючу прогулянку.

Як добре, що настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки піднімають настрій. Сніг – це найголовніше! Можна стільки різноманітних ігор вигадати! Це купа неймовірно позитивних емоцій!  Малята не можуть дочекатися прогулянки! Та й не тільки малята! Педагоги не менш радіють приходу чарівної пори року, адже це час коли оченята їхніх  вихованців світяться від щастя.

Зимові забави в дошкільному закладі  проходять дуже весело. Діти  із задоволенням катається на санчатах, грають в сніжки, працюють вправно лопатами, розчищаючи сніг, будують  фантастичні споруди, проводять досліди!

Фото можна перглянути за посиланням