Майстер - клас для педагогів "Нетрадиційні форми використання блоків Дьєнеша у розвитку пізнавальної діяльності дітей дошкільного віку"

18 лист. 2021

18 листопада 2021 року у нашому садочку відбувся відкритий захід для педагогічного колективу. Вихователь Біловол Ольга Олексіївна провела майстер - клас на тему "Нетрадиційні форми використання блоків Дьєнеша у розвитку пізнавальної діяльності дітей дошкільного віку".  В майстер - класу вихователь показала методи використання блоків Дьенеша, які сприяють розвитку пізнавальної діяльності та логічного мислення малят. Педагогам було запропоновано виконали декілька звдань на задану тему. В ході обговорення проведеного майстер - класу вихователі поділились власним досвідом використання блоків Дьенеша.