Свято Маланки!

13 січ. 2021
Тематичні заняття "В гостях у Маланки".

13 січня - Щедрий Вечір та свято Маланки
Напередодні Старого Нового року (за старим стилем 13 січня) в Україні відзначали Щедрий вечір. Вітальників, що ходили з поздоровленнями, називали щедрувальниками, а віншувальні пісні — щедрівками. За християнським календарем - це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об'єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір, або свято Меланки.
Сьогодні це свято завітало і наш дитсадок. Вихователі та музичні керівники підготували для дітей заняття, на яких розповіли дітям про народні традиції святкування циклу зимових свят, розповіли про  кращі традиції українського народу, залучили до духовних цінностей та надбань народної культури. Створили позитивний емоційний настрій, бажання бути активним учасником життя країни.
Фото з занять можна переглянути за посиланням.