СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

17 лют. 2024
17 лютого — День спонтанного прояву доброти

День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day) – одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій. В Україні це свято поки що практично не відоме. Вважається, що в цей день людям слід намагатися бути не просто добрими, що само собою зрозуміло, а добрими безмежно і безкорисливо, до божевілля.

У цей день намагайтеся бути добрими до всіх. І не просто добрими, а добрими безмежно і безкорисливо.

Розкажіть дітям, що потрібно допомагати знайомим та незнайомим людям, не розраховуючи на віддяку, що справжнім подарунком може стати добре слово, вчасно вимитий посуд, прибрані іграшки тощо, і не потрібно чекати особливого приводу, щоб порадувати іншу людину подарунком.

Робота з дітьми впродовж дня

• “Добре вранішнє коло”: діти стають у коло, вітаються, бажають один одному доброго дня.
  • Перегляд мультфільму “Просто так!” та бесіда за ним.
  • Гра “Що може бути подарунком”: діти стають у коло і дарують один одному подарунки — усмішку, гарний настрій тощо.
  • Бесіда за коміксом “Як гукнеться, так і відгукнеться” розкажіть дітям, що добро “відгукується” добром, погані справи мають неприємне “відлуння”.
  • Образотворча діяльність “Подарунок ПРОСТО ТАК”: діти виготовляють кумедні іграшки та дарують  молодшим вихованцям закладу.
  • На прогулянці малята можуть подарувати цікаву гру вихованцям молодшої групи або побудувати для них казковий палац зі снігу.
  • “Добре вечірнє коло”: діти стають у коло, бажають один одному гарного вечора.