ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!!! Онлайн-уроки для дошкільнят

25 груд. 2023
Розвиваючі завдання для дітей допомагають розвитку образного мислення та дрібної моторики, сприйняття кольору, орієнтування в просторі.

Вибір розвивальних завдань для дітей

Вибираючи  завдання для дітей 3 років, найкраще орієнтуватися на інтереси майбутнього розумника, рівень його посидючості, концентрації, активності. Не варто примушувати малюка до роботи над завданнями, важливо, щоб він сам виявляв інтерес та ініціативу. Вперше не варто навантажувати великою кількістю завдань, важливіше прищепити йому інтерес до занять в ігровій формі. розвивальні завдання для малюків повинні бути барвистими, веселими, захопливими.

Дітям  старшого віку можна вибрати складні і об'ємні заняття, використовувати в одному уроці завдання на розвиток дрібної моторики, уяви і логічного мислення.

Існують розвиваючі завдання для дітей (3, 4, 5, 6, 7, 8 років) таких типів:

• математичні, вивчення основ усного та письмового рахунку;
  • вивчення поняття час, пір року, днів тижня;
  • знайомство з алфавітом;
  • логічні ланцюжки;
  • знайомство зі світом рослин і тварин;
  • закріплення матеріалу, вивченого раніше.

Розвивальні завдання для дошкільнят можна придбати в книжковому магазині, а можна звантажити онлайн безкоштовно на сайті childdevelop.

Щоб організувати домашню студію розвитку Вашої дитини, досить видрукувати файли, підготувати канцелярське приладдя, виділити трохи вільного часу.

Завдання для дітей 3, 4, 5, 6 років

Завдання для підготовки до школи

Розмальовки для дітей

Математика для дітей