ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

3 лист. 2023
ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" за підтримки МОН України, Українського інституту розвитку освіти та долучилися до створення Путівника по забезпеченню безперервності освітнього процесу у змішаному форматі зі старшими дошкільниками.

Завідувачка лабораторії психології дошкільника, професор Tamara Pirozhenko та старша наукова співробітниця Олена Хартман увійшли до наукової групи проєкту UNICEF «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО.

ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" за підтримки МОН України, Українського інституту розвитку освіти та долучилися до створення Путівника по забезпеченню безперервності освітнього процесу у змішаному форматі зі старшими дошкільниками.

Запрошуємо познайомитися із матеріалами навчального посібника https://lib.iitta.gov.ua/737421

Цей посібник розроблено в межах проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти.

Посібник містить концепцію організації та здійснення безперервного освітнього процесу у змішаному форматі з дітьми старшого дошкільного віку. Він спрямований на поглиблення психолого-педагогічних знань дорослих, які опікуються розвитком дітей дошкільного віку в умовах закладів освіти та сімейного виховання

#Лабораторіяпсихологіїдошкільника

Лабораторія психології дошкільника