СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

10 квіт. 2024
10 квітня проводиться Міжнародний день братів і сестер.

Вплив братів і сестер на розвиток дитини сильно недооцінений. Ви проводите більше часу зі своїми братами і сестрами, ніж із будь-ким ще. Зв'язки між братами і сестрами унікальні тим, що вони часто тривають усе життя і, як правило, є найтривалішими стосунками в житті людини. Стосунки між братами і сестрами впливають з усіх боків. Брати та сестри можуть бути надокучливими, але зазвичай ви все одно їх любите. Зрештою, вони поділяють половину вашої ДНК. Дослідження показали, що молодші брати і сестри можуть бути смішнішими й живуть довше.

Ваші батьки йдуть від вас занадто рано, діти і чоловік з'являються пізно, але ваші брати і сестри знали і залишаються з вами з дитинства.

Дослідження показали, що брати і сестри можуть впливати на ваш інтелект, психічне здоров'я і навіть зріст.

Хлопчики, які виросли з сестрами, вирізняються більшою чутливістю та вмінням слухати. Дослідження показують, що коли ви об'єднуєте людей у пари для 5 - 15-хвилинної розмови, наче це побачення на швидкість, чоловіки, які виросли з сестрами, показують кращі результати, ніж ті, хто виріс із братами або єдиними дітьми. Аналогічно, жінки, у яких були брати, краще справляються з хлопчиками. Це відбувається тому, що ви дізнаєтеся з дитинства про те, як повертати тумблери протилежної статі.

День братів і сестер: привітання та листівки українською мовою