Тематичні заняття до Дня українського козацтва

12 жовт. 2021
Тематичні заняття до Дня українського козацтва

Вкрай актуальним питанням сучасності стало залучення нових поколінь до національної культури, оскільки кожний народ не просто зберігає виховні традиції й особливості, що історично склалися, але й прагне перенести їх у майбутнє, щоб не втратити національну особистість і самобутність.
Саме тому у дошкільному закладі № 464 були проведені тематичні заняття до Дня українського козацтва.
Вихователями було проведено бесіди, тематичні заняття «Козаки і козачата», «Мандрівка на Січ», «Ми роду козацького діти», розвага «Козацькі забави».
З метою збагачення дітей емоційними враженнями вихователі старшої групи розпочали заняття біля багаття, запросивши дітей у подорож до козацької Січі. До дітей  груп завітали «козаки», які намагалися викликати у дітей цікавість до героїчного історичного минулого свого народу, виховати любов до рідного краю, здивування від зовсім нових невідомих предметів, які вони раніше не бачили та й не могли бачити в навколишній дійсності, ознайомили дітей з тим, як створювалась козацька община, як можна розпізнати козака (зачіска «оселедець» та довгі закручені вуса). Всі заняття закінчувались іграми: «Козак на коні», «Визволення з полону», «Хто сильніший» та іншими.