Зустріч вихованців зі співробітником поліції

5 лип. 2021
Зустріч вихованців зі співробітником поліції

Чимало вже було сказано про необхідність проведення роботи з дітьми щодо вивчення ними правил дорожнього руху. Оскільки основи безпечної поведінки закладаються ще у дошкільному віці, важливість такої діяльності у дитячому садку не викликає сумнівів. Але одна справа, коли інформацію малюки чують від своїх вихователів, і трохи інша – коли про правила дорожнього руху розповідають справжні працівники поліції.
05 липня 2021 року до КЗ "ДНЗ № 464" завітав співробітник поліції Ченський Дмитро Геннадійович, який в доступній формі розказав дітям про правила поведінки на вулиці,в транспорті, пограв з в гру «Перехрестя», закріпив з ними правила дорожнього руху під час міні-вікторини.  Очі дітвори світилися цікавістю, вони уважно слухали поліцейського. Зрештою, задоволеними зустріччю залишилися всі.
Адміністрація та співробітники КЗ "ДНЗ № 464" вдячні Ченському Дмитру Геннадійовичу за цікаву зустріч. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.