Літній оздоровчий період

29 черв. 2021
Інклюзивне навчання!

Інклюзивне навчання у КЗ "ДНЗ № 464" впровадили з 01.09.2020 р. В інклюзивній групі виховують дітей з особливими освітніми потребами. Вони займаються у загальній групі за звичним розкладом занять, розпорядком дня та відповідними вправами. Але заклад складає індивідуальну програму розвитку дитини.

Додатково із таким вихованцем працює асистентка вихователя. У групі під назвою "Веселка" цим займається Світлана Володимирівна галкіна. Вона розповідає, що основне завдання асистента – це допомогти дитині адаптуватися до соціуму: "Допомагати, якщо їй важко виконувати якісь ті чи інші режимні моменти. Як і з усіма іншими дітками, треба допомогти, адаптувати, пояснити, якщо вона щось не розуміє".

Планові заняття з фізкультури відбуваються двічі на тиждень. Також проводять ранкову гімнастику. А для дітей, що потребують особливого підходу і більшої активності, проводять півгодинні індивідуальні заняття. Серед них - вправи із корекції ступні і спини.

Фото можна перезлянути за посиланням