Увага!

15 черв. 2021
Безпека влітку!

Щоб відпочинок приніс тільки задоволення вам і вашій дитині постарайтеся дотримувати деякі правила:
1. Якщо ви займаєтеся зі своєю дитиною, пам'ятайте, що ці заняття повинні бути короткими і проводити їх краще в ранкові години.
2. Слід пам'ятати, що виїжджаючи за місто, або подорожуючи по світу, слід обговорювати з дитиною отримані враження. Ваше завдання розширювати кругозір дітей, з'єднуючи наявні знання і життєвий досвід дитини.
3. Всіма силами відволікайте дитину від телевізора і комп'ютера, проводьте весь вільний час на свіжому повітрі, купайтеся, катайтеся на велосипеді, самокаті, роликах, грайте у футбол. Літо - це зміцнення здоров'я дитини і від того, як він відпочине багато в чому залежить його здоров'я на весь наступний навчальний рік.
4. Намагайтеся дотримуватися режиму дня, інакше дуже важко до нього повертатися у вересні. Не забувайте, що недосипання розвиває неврози, зростає стомлення. Дитина повинна спати не менше 10 годин.
5. Слідкуйте за харчуванням дитини. Морозиво, газована вода, не принесуть здоров'я вашій дитині.
6. Вибирайте тільки ті види відпочинку, які влаштують вас і вашої дитини.
7. Плануючи екскурсію на відпочинку, обговоріть з дитиною заздалегідь, як він до цього ставиться, якщо реакція негативна, спробуйте знайти компроміс. Спробуйте знайти іншу екскурсію, яка цікава і вашій дитині. Радьтеся з дитиною, будьте уважним слухачем, цінність спілкування не в кількості часу, а якість спілкування (увага, повага, розуміння).
8. Збираючись на відпочинок з компанією, намагайтеся брати людей, які поділяють ваші інтереси. Оптимально їхати на відпочинок зі схожим складом сім'ї. Однакові турботи, однакові проблеми, взаємодопомога, догляд за дітьми.
9. Заведіть з дітьми розмову про літній відпочинок і улюбленому всіма занятті - купанні ( річці, морі, озері). Підкресліть відмінності між морем, річкою, озером. Нагадайте про знаки, що забороняють купатися.
Пам'ятайте:Відпочинок - це добре. Неорганізований відпочинок - погано!Сонце - це прекрасно. Відсутність тіні - погано!Морське повітря, купання - це добре. Багатогодинне купання - погано!Купання - прекрасне закаливающее засібМісце для купання повинне бути неглибоким, рівним, з повільним плином. Перш ніж дати дитині можливість самостійно увійти в воду, необхідно переконатися в тому, що в даному місці немає ям, глибокої тіни, корчів, гострих каменів. У воді разом з дитиною обов'язково повинен знаходитися дорослий.При купанні необхідно дотримуватися правила:Не дозволяється купатися натще й раніше як через 1-1,5 години після їжіУ воді діти повинні перебувати в русіПри появі ознобу негайно вийти з водиРозпашілим не можна занурюватися в прохолодну воду.